Projekt Posílení výuky nacistického a komunistického bezpráví v 9. ročníku (Dotace z Fondu mládeže a vzdělávání města Uherské Hradiště)

Finanční prostředky pro rok 2023 (II. pololetí): 16 000 Kč (dotace z Fondu mládeže a vzdělávání města Uherské Hradiště)

- peníze budou použity na ceny pro žáky v dějepisných soutěžích, zapůjčení výstavy s tématikou nacistického a komunistického bezpráví, případnou besedu s pamětníkem totalitních režimů a exkurzi žáků 9. tříd na Památník Ploština.

Finanční prostředky pro rok 2022 (II. pololetí): 15 000 Kč (dotace z Fondu mládeže a vzdělávání města Uherské Hradiště)

- peníze budou použity na ceny pro žáky v dějepisných soutěžích, zapůjčení výstavy s tématikou nacistického a komunistického bezpráví a případnou besedu s pamětníkem totalitních režimů

Finanční prostředky pro rok 2022 (I. pololetí): 10 000 Kč (dotace z Fondu mládeže a vzdělávání města Uherské Hradiště)

Finanční prostředky pro rok 2021 (II. pololetí): 10 000 Kč (dotace z Fondu mládeže a vzdělávání města Uherské Hradiště)