Sdělení rodičům deváťáků

Vážení rodiče žáků 9. ročníku,

informuji Vás, že zítra v pondělí ve 14 hod. bude na webu školy zveřejněno Sdělení informace o obnovení osobní přítomnosti ve škole a jejích podmínkách - 9. roč. Dokument bude obsahovat jasná pravidla ohledně organizace školních skupin našich deváťáků.

Žádám Vás, abyste se následně s dokumentem pečlivě seznámili, zvážili potenciální rizikové faktory a vyhodnotili, zda máte zájem - nezájem o účast svého dítěte v těchto školních skupinách, a obratem své sdělení zaslali prostřednictvím žákovské knížky třídnímu učiteli. Toto Vaše rozhodnutí musí být konečné.

"Složení skupin je neměnné po celou dobu. O zařazení žáků do skupin rozhoduje ředitel školy. Žáka nelze zařadit do školní skupiny později, než k 11. 5. 2020." - z manuálu MŠMT

Upozorňuji, že při vysokém zájmu by z organizačních důvodů nemohly být tyto max. 15členné školní skupiny vytvářeny pouze v rámci tříd, ale musely by být tvořeny napříč celým ročníkem. Jakmile budeme mít konečný seznam všech přihlášených žáků, obdržíte nejpozději ve čtvrtek další informace ohledně zařazení svého dítěte.

Velmi Vám všem děkuji za pochopení a spolupráci. Věřím, že se nám společnými silami podaří letošní školní rok úspěšně zakončit, moc na všechny naše deváťáky myslím a přeji každému, aby se mu přes všechny nemalé obtíže podařilo zdárně zahájit studium na střední škole, kterou si zvolil.

Mgr. Jan Vorba, ředitel školy

P.S. Koho zajímají obecná pravidla pro všechny školy vydaná MŠMT, nalezne je na odkaze: http://www.msmt.cz/soubor-hygienickych-pokynu-pro-ms-zs-a-ss

vystrazne-dopravni-znacky.jpg