Recitační soutěž žáků 2. stupně

Vítězové třídních kol – bylo jich celkem dvacet – předvedli v pondělí 3. 2. 2020 své umění v rámci školního kola recitační soutěže.

V 3. kategorii (6. - 7. ročník) svým přednesem nejvíce zaujala Anna Balaštíková z 6.B, druhé místo obsadila Marie Hofmanová ze 7.C, na třetím místě se umístila Kateřina Blatná z 6.C. Porota rovněž udělila zvláštní ocenění Michaele Fuskové ze 7. C.

V 4. kategorii (8. - 9. ročník) do okrskového kola postoupily žákyně z 9. B - Kristýna Odstrčilíková /1. místo/ a Linda Přikrylová /2. místo/. Na třetím místě se umístila Zuzana Presová z 8. B. Petr Beneš z 8. A získal za svůj osobitý výkon zvláštní ocenění.

Všechny soutěžící chválíme za pečlivou přípravu a za snahu uspět, vítězům gratulujeme a přejeme úspěch v okresním kole.

vyučující českého jazyka