Přednáška o Číně pro žáky 9. ročníku

Během studia na vysoké škole jsem byla vybrána společně se 16 studenty z Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci  na měsíční stáž na Xihua University do Číny. Byl to měsíc nezapomenutelných zážitků a zkušeností, které jsem se rozhodla sdílet společně s žáky 9. ročníku. Proto jsem si pro ně připravila hodinovou prezentaci o této stáži a o této pozoruhodné zemi. Chtěla jsem žákům ukázat, jaké mohou mít v budoucnu během studia úžasné příležitosti, které si nesmí nechat ujít.

Blíže jsem jim přiblížila čínskou kulturu, jídlo, lidi, náš studijní program a hlavně dobrodružství, které se dá na takové cestě zažít :)

Určitě se mnohým z nich povede někam vycestovat a třeba jednou budou přednášet oni.

Mgr. Petra Koudelníčková