Okresní kolo ve sportovní gymnastice

V pátek 28.2.2020 se na naší škole konalo okresní kolo ve sportovní gymnastice. Soutěžilo se v tzv. gymnastickém trojboji - hrazda, přeskok, prostná. Jako každý rok bylo klání velmi napínavé a výsledky nejasné až na do konce. Nakonec se v mladší kategorii 6-7.tříd soutěže družstev umístil tým ve složení D. Prokopová 6.B, A. Řezníčková 6.B, K. Hanáčková 6.B a L. Samcová 7.C na 2. místě, první místo obsadila ZŠ Kunovice u Pálenice. V nejmladší kategorii 1-5.tříd (E. Kaspřáková 5.C, V+V Králíkovi 4.A) děvčata získala nejcennější kov. V soutěži jednotlivců se dokonce podařilo ukořistit všechny medailové pozice. 1.místo - Valerie Králíková, 2. místo - Viktorie Králíková a 3.místo - Ema Kaspřáková. Všem závodnicím patří velká gratulace!