LVK 7.A + 7.C

Ve dnech 9.2. – 14.2. proběhl lyžařský výcvikový kurz 7. A a 7.C na Bílé v Beskydech. Celá akce proběhla pod vedením učitelů M. Richtrové, J. Nečasové, K. Březinové, J. Silného a T. Pírka. Někteří žáci na kurzu začínali s lyžováním, jiní zdokonalovali své již získané lyžařské dovednosti. Počasí bylo velmi proměnlivé, ale nám to nevadilo a každý den jsme se  vydali sjíždět místní sjezdovky. Všichni lyžovali s velkým nadšením a dělali velké pokroky. Součástí kurzu byly přednášky o lyžování, karneval a večery plné společenských her. Všichni žáci zaslouží pochvalu za přístup k výuce lyžování a dosažené pokroky v lyžařských dovednostech. Lyžařský kurz se povedl a moc jsme si ho užili. A jak se sedmákům na horách dařilo, je zachyceno na fotkách. :-)

T. Pírek

IMG_20200210_154555.jpg