Juliette Ismail z Tönisvorstu v hodinách němčiny

Minulý týden k nám zavítala milá návštěva v podobě sympatické Jenine Juliette Ismail z Micheal-Ende Gymnasia z německého města Tönisvorst. Žáci velmi ocenili možnost komunikovat s rodilým mluvčím a ověřili si své schopnosti dorozumět se. Juliette žákům zodpověděla otázky týkající se jejího osobního života, pomohla jim s tvorbou projektů na téma "Mode" a aktivně se podílela na rozvoji komunikativních dovedností v němčině. Snažila se žákům jazyk zprostředkovat zábavnou formou a její zapojení do hodin němčiny zvýšilo chuť se tomuto cizímu jazyku učit a aktivně ho přímo použít. Ve čtvrtek se pak žáci s Juliette museli rozloučit. Připravili si pro ni jako překvapení malý dárek a zároveň pro ni uspořádali "Auf Wiedersehen Party", kterou si společně s ní velmi užili.

Mgr. Jitka Bajaja Elisová

72430340_531984887368038_5273591412758151168_n.jpg