Exkurze žáků 7.B do Prahy

Dne 4.12.2019 proběhla exkurze žáků 7.B do Prahy.

Žáci během exkurze navštívili Pražký hrad, kde např. zhlédli Chrám sv. Víta, Václava a Vojtěcha, Vladislavský sál a Zlatou uličku. Závěr pobytu na Pražském hradě patřil slavnostnímu střídání stráží vojáků Hradní stráže.

Pak jsme se přesunuli přes Nerudovu ulici a Malostranské náměstí na Kampu, Karlův most a Staroměstské náměstí, kde jsme měli krátký rozchod na punč a horkou čokoládu.

Další částí exkurze byla návštěva Národní třídy, kde žáci zapálili svíčku u památníku událostí 17.11.1989.

Exkurzi jsme zakončili rozchodem na Václavském náměstí, během kterého žáci načerpali sílu navštěvou rychlých občerstvení.

Doprava a vstupy na exkurzi byly hrazeny z projektu OP VVV Výzva 63.

Věříme, že si žáci odnáší mnoho nezapomenutelných zážitků, které využijí ve škole i v soukromém životě.

Mgr. Petr Kočíř a Mgr. Anna Blažková - pedagogický dozor

IMG_20191204_093638.jpg