Berlín, Tropické ostrovy a Drážďany - zahr. výjezd říjen 2020

Program zahraničního výjezdu Berlín, Tropické ostrovy a Drážďany

Termín: 5.10. - 8.10. 2020

Cena: 4.500 Kč

Cena zahrnuje: dopravu luxusním autokarem, 2 x ubytování se snídaní ve 3-4 lůžkových pokojích v mládežnickém hotelu, průvodce, komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu, pojištění CK dle zákona.

Cena nezahrnuje: vstupy a další stravu. Na vstupy cca 50 EUR - vstup do Tropical Islands cca 20 EUR pro děti do 14 let, další vstupy dle dohody.

1.den: odjezd od ZŠ UNESCO v nočních hodinách. Přejezd ČR, krátké hygienické zastávky.

2.den: dopoledne příjezd do Berlína, okružní jízda autobusem přes náměstí Grosser Stern k Checkpoint Charlie (bývalý přechod mezi západním a východním Německem), procházka Braniborskou bránou k Reichstagu (Říšskému sněmu), následuje procházka ulicí Unter den Linden (ulice Pod Lipami). Poté na Alexanderplatz, výjezd na televizní věž (Fernesehturm), odjezd na ubytování.

3.den:  snídaně, celodenní návštěva Tropických ostrovů - aquapark s největším bazénem na světě v obrovské hale, okolí připomíná tropické letovisko v Karibiku s bílými písečnými plážemi, lagunami, palmami, orchidejemi. Teplota vody a vzduchu je zde 25-30 stupňů. Poté odjezd na ubytování.

4.den: snídaně, odjezd do metropole Drážďan. Zde uvidíme z Brühlských teras výhled na Labe, následuje prohlídka zámku Residenzschloss se 101 m dlouhou freskou zobrazující průvod saských kurfiřtů a králů. Navštívíme také Frauenkirche, katedrálu Hofkirche, náměstí Theaterplatz, Semperovu operu, galerii Zwinger, zbrojnici, muzeum porcelánu. Na závěr nás čeká návštěva Primarku a odjezd.

Do Uherského Hradiště je očekáván příjezd v nočních hodinách.

základní škola unesco (5).jpg