Sběr papíru, elektra a železa 2020/21

Vážení rodiče a žáci,

i přes současné epidemiologické, odbytové a tržní těžkosti probíhá Ekosoutěž i v letošním roce!

Ekosoutěž bude letos rozdělena na 1. kolo (1.9.-31.12.2020) a 2. kolo (1.1.-31.5.2021).

V rámci každého kola budou vyhlášeny výsledky soutěže a po ukončení v měsíci červnu 2021 budou vyhlášeny 3 nejlepší školy v celkovém množství dodaných druhotných surovin a 3 nejlepší školy v přepočtu na jednoho žáka.

Těmto školám budou předány zvláštní odměny. Nejlepší třída vítězné školy bude moci přijít na exkurzi do Sběrných surovin UH.

Budou se vykupovat pouze tiskoviny a to za 1,20 Kč/kg na hlavní provozovně v UH – ul. Průmyslová,
za 1,00 Kč/kg v Uh. Brodě – ul. Vlčnovská.

Stále platí, že se nevykupuje lepenka a kartony!

Provozovny jsou i v době covidových opatření OTEVŘENY! Ceny za elektro, železo a kovy se budou odvíjet dle aktuálních ceníků těchto surovin.

Evidence takto odevzdaného odpadu se provádí na školu, třídu a jméno žáka. Lísteček posílejte ofocený na email: strakova@zsunesco.cz

Vyhodnocení sběru bude provedeno v kategorii: nejlepší třída a nejlepší jednotlivec  během měsíce června 2021.

Ceny pro vítězné třídy a jednotlivce ( ve školní soutěži) budou zakoupeny z prostředků SRPD.

Děkujeme předem všem za účast v soutěži a aktivitu.

Mgr. Petr Kočíř, Mgr. Edita Straková - organizátoři sběru

car.png