29.01.21
I žáci 2.C si ze školy odnesli své pololetní vysvědčení a jsou rádi, že se v pondělí mohou do školy zase vrátit.
Ale moc zdraví všechny kamarády, kteří se učí z domu!
Mějte se hezky a ahóóój kluci a holky!
Mgr. Hanáková
29.01.21
I žáci 2.C si ze školy odnesli své pololetní vysvědčení a jsou rádi, že se v pondělí mohou do školy zase vrátit.
Ale moc zdraví všechny kamarády, kteří se učí z domu!
Mějte se hezky a ahóóój kluci a holky!
Mgr. Hanáková