Žáci na tanečním představení Rokaso má talent

Po úspěšném vystoupení v březnu na plese SRPD při ZŠ Unesco s tanci slowrock a valčík a po předvedení charlestonu a polky v květnu na Lidové slavnosti v Měšťanské besedě mohli 14. června naši deváťáci, ke kterým se připojil i 4. ročník, rozšířit svůj přehled o tancích tentokrát z pohodlí sedaček. Vytvořili fandící publikum pro taneční show Rokaso má talent.

Tance jako např. chachu, jive, tango jim ukázaly děti, které se tanci v Tanečním klubu Rokaso intenzivně věnují. Vše bylo zasazeno do prostředí známe televizní soutěže, kdy čtyřčlenná porota hodnotí, zda vystupující postoupí do dalšího kola nebo bude vyřazen.

Doufáme, že snaha pedagogů naší školy, aby tanec byl dalším rozměrem života žáků, padla na úrodnou půdu.

Mgr. Štěpánka Dubinová