Vystoupení dětí ze ŠD v Centru denních služeb pro seniory UH

Ve středu 13. 4. 2022 jsme s 5 dětmi ze 2.oddělení školní družiny zavítali do Centra denních služeb pro seniory na Moravním nábřeží v Uherském Hradišti. Vystoupení se konalo v dopoledních hodinách. Děti si připravily dvě lidové písně, 3 básničky a menší taneční vystoupení na píseň „Šel zahradník do zahrady s motykou“. Po měsíčním trénování se děti těšily až babičkám a dědečkům předvedou co se naučily a potom je nejvíce zahřálo u srdíčka, že je babičky a dědečkové odměnili potleskem.

Paní vedoucí centra Radka Stuchlíková byla velice ráda, že nás po tak dlouhé covidové odmlce vidí, a že se mohlo nějaké vystoupení uskutečnit.

Děti si přichystaly i velikonoční přáníčko, které potom předaly klientům a zaměstnancům centra. Nejvíce děti potěšilo, že taky dostaly malé výrobky s bonbóny na špejli, a i na vychovatelky se nezapomnělo, taky jsme dostaly malé přáníčko a výrobek od klientů centra.

Radka Stojaspalová

vychovatelka 2. oddělení