Výměnný pobyt se rozjel naplno

Neděle:

Ve čtyři hodiny ráno jsme měli sraz před školou a čekala nás více než dvouhodinová cesta autobusem do Vídně. Nastoupili jsme do letadla a letěli jsme do Malagy, kde na nás čekal autobus do Granady - Churriany. A tam už byly rodiny z našeho výměného pobytu. Všichni jsme se seznámili a jeli se ubytovat. Večer nás čekal program, který pro nás vymyslely rodiny.

Pondělí:

Ráno jsme se potkali ve škole, kde byla připravena prezentace o španělském školství. Poté jsme nahlédli do vyučování a setkali se také s žáky z Turecka. Potom jsme šli do kulturního domu, ve kterém nám žáci předvedli španělský tanec Flamenco a svou školní kapelu. Žáci naší školy a žáci z Turecka si připravili prezentace o školství u nás a v Turecku. Poté jsme absolvovali prohlídku města, při které jsme viděli hodně památek a přivítal nás i starosta města Churriana. A i když je velmi horké počasí, těšíme se na zítra!

Sofie Píšťková a Dorota Macháčková