Vyhodnocení soutěže „O nejkrásnějšího skřítka Podzimníčka“

Podzimní období plné barev, deště, větru a podzimních tvorečků zavítalo na budovu Hradební. Bylo by na škodu nevyužít přírodních materiálů,  které se nám v tomto období nabízí. Nikdo ale přesně neví, jak takový podzimníček vypadá a proto jsme v naší škole vyhlásili soutěž "skřítek Podzimníček." Velkou fantazii zapojily nejen děti, ale i rodiče, kteří pomohli překrásné "Podzimníčky" vyrobit. Nápadité výtvory se staly ozdobou školní chodby. Z každého ročníku jsme po náročném výběru vyhlásili a vybrali tři vítěze, kteří dostali za odměnu knihu a medaili. Všech více než 50 dětí, které se do soutěže zapojily, dostaly malou sladkost.

Všem rodičům i dětem děkujeme za účast v soutěži i ochotu spolupracovat. Naši "Podzimníčci" zde s námi budou ještě hodně času trávit společně. Ale vy už teď můžete přemýšlet nad "Podzimníčky"  pro rok 2023.

Eva Fridrichová