Škola v přírodě - Chaloupky - 5. A, B - den druhý

Ahoj mami, ahoj tati,

zdravíme vás z druhého dne na Chaloupkách. Program byl opět velmi nabitý. Role se nám zrána rozdělily - holky trávily dopoledne u kachlových kamen zaděláváním těsta a pečení chlebánků ke společné večeři, zatímco naši chlapci podnikli dobrodružnou výpravu do lesa na dříví. Spolupráce byla nutná - chlapci museli dřevo také nařezat a naplnit jím dřevník.
Po obědě následovaly staročeské hry. Děti si vyzkoušely roztočit dřevěnou káču, honit obruče, hazard s fazolemi a program ukončily eskymáckou honičkou a stavěním sněhových věží.
Večerní program byl ve znamení malování na trička. Každý si vytvořil svůj originální kousek, který odprezentoval v rámci večerní módní přehlídky.

Druhý den jsme zvládli opět na jedničku a už se moc těšíme na zítřejší cestu do Zašovic.

Žáci tříd 5. A, 5. B