Škola v přírodě - Chaloupky - 5. A, B - den čtvrtý

Ahoj mami, ahoj tati,

předposlední den školy v přírodě byl prostě super! V dopolední části jsme rozpoznávali zvířata žijící v lese podle zvuku i stop, poté jsme se stopy vydali hledat i do terénu. V odpolední části následovala výroba vlastních vypalovaných dřevěných korálků, ze kterých si spousta z nás vyrobila náhrdelník nebo náramek.

Ty největší zážitky přišly až po odpolední svačině. Nejdříve jsme si ve dvojicích nakreslili nejhezčí vzpomínky ze školy v přírodě, papíry jsme pak spojili ve velkou mozaiku. Po vydatné večeři jsme se konečně mohli převléct do (ne vždy) předem promyšlených masek - ty jsme odprezentovali v rámci módní přehlídky. Našly se masky i velmi originální - například koně, studenta nebo dělníka s kufrem. Překvapil nás třeba také převlek "trenkáčů" - asi vám nemusíme vysvětlovat, že ti měli trenky i na hlavě místo čepice - pochopili jsme tak, že i maska se dá vymyslet na místě z toho, co je právě k dispozici. Následoval večer plný her, který jsme zakončili karaoke party a diskotékou. Jak moc velká zábava to byla určitě poznáte z přiložených videí a fotek!

Byla to velká paráda!

Žáci 5. A, 5. B