Se školou na golf - 5.A

Ve čtvrtek 9.3. 2023 se žáci 5. A zúčastnili projektu Se školou na golf. Tento zajímavý projekt má za úkol děti seznámit s golfovými pravidly, ale také má poukázat na to, že tento sport je nejen o pohybu, ale také o cílevědomosti, pracovitosti a trpělivosti.

Celý projektový den se vydařil a děti byly nadšené.

Petr Procházka, 5.A

Ve čtvrtek 9.3. se žáci 5.A zúčastnili akce "Se školou na golf".

Zkusili jsme si, jak se hraje golf hned ve třech disciplínách. První a druhá disciplína se téměř od sebe nelišily. Rozdíl byl jen v držení golfové hole, které změnilo nakonec dráhu letu míčku. Myslím si, že si všichni golf užili a někteří se k němu vrátí na konci školního roku, kdy jsme pozvaní na opravdový golfový green.

Anna Zbořilová, 5.A

Na golfu mě to bavilo. Měli jsme tam 3 stanoviště. První stanoviště bylo o tom, že musíme dát do míčku malou ránu. Museli jsme se trefit do kužele. Druhé stanoviště bylo o tom, že jsme měli terč, na kterém byla čísla 5,3 a 1. Úkolem bylo trefit se do čísla 1. Třetí stanoviště bylo nejlepší, protože jsme se měli pořádně napřáhnout a odrazit míček co nejdál. U třetího stanoviště nebyl terč, do kterého jsme se měli trefit. V tom to asi bylo nejlepší. Na konci nás pan trenér pozval na opravdové golfové hřiště. Všem se nám to moc líbilo a na opravdový green bychom se rádi podívali.

Mgr. Kamila Medková