Přihláška ke Cambridgeským zkouškám 2021

Vážení rodiče,

oslovujeme vás s nabídkou pro Vaše děti – a to možností skládat Cambridgeské zkoušky na naší škole. Zkoušky jsou naplánované na sobotu 12. června 2021.

V současnosti nevíme stoprocentně, zda se zkoušky budou konat, ale děláme vše pro to, aby se uskutečnily (věříme, že za zvýšených hygienických opatření jako např. snížení počtu žáků ve třídách během zkoušek apod. vše proběhne hladce).

Pokud máte o zkoušky zájem, vyplňte, prosím, návratku a pošlete ji na e-mail mabbett@zsunesco.cz Pokud potřebujete poradit, pište na maily vaskova@zsunesco.cz (žáci 1.stupně) a prikrylova@zsunesco.cz (žáci 2.stupně).

Zkoušek se mohou zúčasnit i žáci loňských 9. tříd.

Aby se zkoušky mohly na naší škole konat, potřebujeme mít určitý počet přihlášek. Pokud by účastníků bylo méně, než tým zkoušejících požaduje, zkoušky by se konaly v Brně.

Budeme Vás o veškerých změnách průběžně informovat.

Vše dobré a pevné zdraví přeje

Tým Cambridge