Přednáška J. A. Komenský - 5. ročník

Jana Amose Komenského znají všichni jako „Učitele národů“. Byl to muž, který sepsal první moderní učebnice a položil základ modernímu školskému systému. Usiloval o to, aby výuka ve škole probíhala formou her a děti chodily do školy rády.

O tom, že i hravou formou se toho dá hodně naučit, se přesvědčily i děti z 5. ročníku. Během velmi poutavé přednášky se nejen seznámily s touto významnou českou osobností, ale dozvěděly se také podrobnější informace o životě a dílech, která napsal v průběhu svého života.

Děti se do přednášky aktivně zapojovaly a snažily se, aby zadané úkoly splnily co nejlépe.

tř. učitelky 5. ročníku