Vážení rodiče a milí žáci,

ráda bych se Vám představila, jmenuji se Markéta Kunetová a budu na Vaší škole od října 2023 působit jako školní psycholožka.

Od roku 2009 až doposud jsem pracovala jako psycholožka a psychoterapeutka v manželské a rodinné poradně ve Zlíně a v Uherském Hradišti, kam jsem nastoupila hned po absolvování jednooborové psychologie na Masarykově univerzitě v Brně a jsem vděčná za všechny pestré zkušenosti, které jsem tam během let měla možnost získat.

Nyní jsem se v rámci osobního růstu, touze po nových příležitostech k učení a setkávání se s novými lidmi rozhodla využít příležitosti a nastoupit sem na Vaši školu – na kterou mám mimo jiné krásné vzpomínky i ze svých vlastních školních let.

Na místě školní psycholožky budu pracovat prvním rokem a těším se na společné chvíle s Vámi, na vzájemné sdílení školních a jiných starostí. Ve své práci bych ráda co nejlépe navázala na svou předchůdkyni a napomohla tomu, aby se zde děti cítily bezpečně a spokojeně a mohly se naplno věnovat učení a rozvoji svého potenciálu. Ráda jim pomůžu s potížemi s učením, soustředěním, trémou, strachem ze zkoušek nebo s čímkoli jiným, co se týká vztahů ve třídě nebo v rodině.

Rodičům chci nabídnout pomoc a podporu při zlepšování výukových metod a strategií, či prostor pro diskuzi ohledně výchovných a rodinných problémů. Bylo by mi také potěšením, pokud by má činnost byla pomocníkem pro pedagogy, kteří by měli zájem o spolupráci a přizvali mě k pomoci při vytváření pozitivní atmosféry a bezpečného prostředí ve třídách.

Obraťte se na mě prosím prostřednictvím e-mailu: psycholozka@zsunesco.cz

nebo na telefonním čísle: +420 731 675 095

Mgr. Markéta Kunetová