Nabídka zaměstnání: vedoucí školní jídelny

ZŠ UNESCO Uherské Hradiště přijme od 01.01.2024 na celý úvazek vedoucí/ho školní jídelny.

Nabízíme práci v nově rekonstruované školní kuchyni, přátelském kolektivu a u zaměstnavatele, který si svých zaměstnanců velmi váží a nabízí jim celou řadu benefitů (víkendové relaxační pobyty ve wellness hotelech, bezplatné kurzy anglického jazyka, příspěvky na kulturu, stravování apod.). Samozřejmostí je zaučení a proškolení.

Platové zařazení: 8. plat. třída dle NV 341/2017, v plat. znění, příplatek za vedení a motivační nenároková složka platu.

Požadujeme praxi v oboru gastronomie, schopnost vést pracovní kolektiv, chuť pracovat, vstřícné jednání a vystupování. Výhodou je pracovní zkušenost na této pozici.

Děkujeme za zaslání životopisu na e-mail zsunesco@zsunesco.cz

Případné bližší informace poskytne zást. ředitele Anita Jánošíková na tel. 572 432 822 / 739 488 443.