LVK 7. A, B a 8. B, C

Ve dnech 5.3. – 10.3. proběhl lyžařský výcvikový kurz tříd 7. A, B a 8.B, C v lyžařském středisku Bílá v Beskydech pod vedení učitelů K. Březinové, T. Pírka, M. Janečky, J. Silného, T. Kočárové, T. Blahové, Š. Dubinové, J. Čermákové a zdravotníka J. Ševčíka. Žáci byli rozděleni do čtyř kategorií podle jejich dosavadních lyžařských zkušeností. Zkušenější lyžaři zdokonalovali své jezdecké dovednosti v kategoriích 1., 2., 3. V kategorii 4. žáci s lyžováním začínali.

Všichni lyžovali s velkým nadšením a dělali velké pokroky. Součástí kurzu byly přednášky o lyžování, společenské hry a karneval. Všichni zaslouží pochvalu za přístup k výuce lyžování a za pokroky v lyžařských dovednostech.

Lyžařský kurz se i přes velký počet žáků vyvedl a moc si ho všichni užili.

Jak se všem na horách dařilo v jízdě na lyžích, či v různých soutěžích, si můžete prohlédnout na fotografiích. :-)

Tento úžasný týden nelze jinak zakončit než starým lyžařským pokřikem: SKOL!