Informace o přihlašování do jazykových kurzů ve šk. roce 2024/2025

Vážení rodiče,
jménem realizačního týmu přípravných jazykových kurzů vedoucích k absolvování jazykových zkoušek Vás informujeme o organizaci v příštím školním roce.

Rezervace do přípravných jazykových kurzů všech cizích jazyků pro šk. rok 2024/2025 budou probíhat elektronicky od pátku 2. srpna 2024 od 9.00 hod. Odkaz naleznete na webových stránkách školy - v záložce "studium" a rozkliknutí zkoušek příslušného jazyka.

Uzávěrka přihlašování bude v pátek 20. září 2024 v 9.00 hod.

Při velkém zájmu a obsazení všech míst v nabízených kurzech se budeme snažit otevřít kurzy další. V tomto případě pište na prikrylova@zsunesco.cz nebo dittrichova@zsunesco.cz V případě technických problémů s registrací pište na slavik@zsunesco.cz

Informační schůzka ke všem nabízeným kurzům, zejména pro nové zájemce, se bude konat v úterý 10. září 2024 od 16:40 hod. v tělocvičně (po třídních schůzkách).

V pondělí 16. září 2024 v Klubu kultury od 15:30 hod. se uskuteční slavnostní předávání certifikátů absolventům jazykových zkoušek v uplynulém školním roce.

Romana Přikrylová, Marie Dittrichová