Cambridgeské zkoušky opět po roce na naší škole!

Cambridgeské zkoušky jsou v plném proudu! Letos je skládá 130 šikovných dětí z naší školy, usilují o získání certifikátů úrovní Starters, Movers, Flyers, ale také KET a PET. Jako novinku se navíc tento rok pokusilo 9 dětí o složení zkoušky FCE = úroveň vyšší než maturitní - držíme všem palce!!!

Den je hektický, náročný a veselý. Součástí všech zkoušek je reading, writing, listening a obávaný speaking. Žáky navíc nezkouší naši vyučující, ale proškolení zkoušející z British Council – z nichž tři jsou rodilí mluvčí. Obavy dětí jsou veliké, ale rozplynou se hned, jak vyjdou z učeben – s úsměvem na rtech, protože po absolvování našich kurzů jsou žáci velmi dobře připraveni.

Výsledky se dozvíme cca za 2 měsíce a pak nás v září čeká slavnostní předávání certifikátů.

Moc se všichni těšíme! Good luck today!!!!

Tým Cambridge