Cambridge kurzy nás baví!

Cambridgeské kurzy jsou mezi našimi dětmi velmi oblíbené a popravdě není čemu se divit: dětí je ve skupince hrstka, materiály jsou zábavné a interaktivní a žáci v kurzech jsou motivovaní se v angličtině zlepšovat ještě před otevřením kurzu, což učiteli usnadňuje práci a otvírá nové možnosti.

Žáci se v kurzu sejdou z různých tříd, takže kromě výuky vznikají i nová přátelství a velkým bonusem je v neposlední řadě i to, že učitel má dostatek prostoru se dětem věnovat individuálně.

Nyní se blíží pololetí a s ním mílovými kroky i Cambridgeské zkoušky naplánované na začátek června (což se někomu sice může zdát daleko, ale my učitelé víme své). Děti si brzy začnou zkoušet testy, mluvení a poslechy, aby je u zkoušek nic nepřekvapilo a získaly co nejlepší hodnocení. Zkoušky se budou skládat na úrovních Starters, Movers, Flyers, KET, PET a nově i FCE.

Ve fotogalerii najdete malou ochutnávku toho, co se v kurzech děje.

Mějte se krásně!

Tým Cambridge