Beseda žáků 8. ročníku s digitálním designérem Tomem Krchou

V pátek naši školu navštívil jeden z jejích nejúspěšnějších bývalých žáků – Tom Krcha  - světově  uznávaný digitální designer, kterému se už ve velmi útlém věku podařilo proslavit své jméno nejenom díky práci ve společnosti Adobe, ale zároveň se usadit v sanfranciském Silicon Valley – světovém centru počítačového a technologického průmyslu, kde stál u zrodu několik startupů, jako například Facemoji či aktuálně Around – nástroje pro video telefonování, který je hojně využíván po celém světě.

Ve své přednášce žáky 8. tříd seznámil se svou životní cestou, možnostmi práce v zahraničí a zároveň jim ukázal, že žádný sen není příliš velký na to, aby se nemohl stát realitou. Poté následovala debata, kde se děti mohly ptát na vše, co je zajímalo.

Panu Krchovi děkujeme za velmi zajímavě a inspirativně strávené dopoledne a svým žákům přejeme podobně zářnou budoucnost.

Mgr. Hana Horsáková