Adaptační pobyty žáků 6. tříd

Třídy 6. ABC si krátce po začátku školního roku užily adaptační kurz v Kempu Bystřička nedaleko Bystřice pod Hostýnem. V termínu 5. – 7. září se pobytu účastnila třída 6. A a 6. C a od 7. – 9. září ji vystřídala třída 6. B.

Program byl opravdu hodně pestrý a byl zaměřen na hry, při níchž se žáci učili spolupracovat a vzájemně komunikovat. Taky nás čekaly klasické táborové hry včetně stezky odvahy, kde všichni prokázali svou statečnost. Vyrazili jsme i na výlet k blízké přehradě a do lesa, kde se nacházel cíl naší cesty – větrný mlýn a skalní útvar Medůvka.

Žáci se více poznali mezi sebou a také se svým novým třídním učitelem, který je bude provázet celý druhý stupeň.

Na závěr našeho pobytu jsme napsali vzkazy do 9. ročníku, dále novinový článek o našem kurzu a na rozloučenou jsme dostali placky TÝM 6. (A/B/C).

Na adaptační kurz budeme vzpomínat velmi rádi a budeme se těšit na další společné zážitky.

Třídy 6.ABC, třídní učitelé – Mgr. Miroslava Prchlíková, Mgr. Petra Pochylá, Mgr. Petr Kočíř, školní psycholožka Mgr. Tereza Blahová, výchovný poradce Mgr. Tomáš Pírek

Adaptační pobyt žáků 6.C