Adaptační pobyt 6. tříd

Třídy 6. A, B i C se společně v termínu od 25. do 27. 9. zúčastnily adaptačního pobytu v krásném prostředí na Hotelu Relax Kyčera v Prostřední Bečvě.

Program byl opravdu hodně pestrý a byl zaměřen na hry, při níchž se žáci učili spolupracovat a vzájemně komunikovat. Taky nás čekaly klasické táborové hry včetně stezky odvahy, kde všichni prokázali svou statečnost. Vyrazili jsme i na výlet po okolních lesích, kde jsme nafotili krásné třídní fotky dronem.

Žáci se více poznali mezi sebou a také se svým novým třídním učitelem, který je bude provázet celý druhý stupeň.

Na závěr našeho pobytu jsme napsali vzkazy do 9. ročníku, abychom pak mohli společně na tento pobyt a na náš začátek na druhém stupni zavzpomínat.

Na adaptační kurz budeme vzpomínat velmi rádi a budeme se těšit na další společné zážitky.

Třídy 6.A, B, C, třídní učitelé – Mgr. Michaela Richtrová, Mgr. Kateřina Březinová, Mgr. Petra Jakšíková, školní psycholožka Mgr. Tereza Blahová, výchovný poradce Mgr. Tomáš Pírek