Adaptační pobyt 6.A a 6.C

Ve středu 13. října přicházeli žáci z 6. A a 6. C ke škole s nadšením, čekal nás totiž třídenní adaptační pobyt v Rajnochovicích. V místním středisku Archa, které leží uprostřed krásné přírody, se obě třídy snažily lépe se vzájemně poznat a vytvořit nebo prohloubit přátelské vztahy. Za tímto účelem nám místní animátoři vytvořili pestrý program aktivit a her. Například hra akustoidi nám názorně ukázala, jak důležité je, aby třída táhla za jeden provaz, a to nejen při hře, ale i v běžném školním režimu.

Celý pobyt, kde nechyběla ani stezka odvahy či diskotéka, byl poměrně náročný, ale i tak (nebo možná proto) jsme si ho naplno užili. Věříme také, že splnil svůj účel. Prvním důkazem toho může být zpěv, ke kterému se cestou zpět přidal celý autobus.

Mgr. Pavel Kalandřík a 6.A, Mgr. Jitka Bajaja Elisová a 6.C