Svatý Valentýn - valentýnky

Dne 08. 02. 2024 se uskutečnilo zasedání žákovského parlamentu, kde zástupci tříd projednávali blížící se den svatého Valentýna. Tak jako minulý rok i letos se uskuteční valentýnská akce.

Pokud se Vám líbí někdo ze školy, chcete mu říct, že ho máte rádi, nebo poděkovat Vaší kamarádce / kamarádovi, která /ý tu pro Vás je a vyslechne, tak máte jedinečnou možnost toho využít a napsat valentýnku v rámci valentýnské akce konané na naší škole. Valentýnku můžete napsat i svému oblíbenému učiteli, kterému vyjádříte své poděkování.

Valentýnky budou na den svatého Valentýna předány členy žákovského parlamentu.

V rámci schůze Školního žákovského parlamentu jsme se zaměřili i na plánování dalších aktivit a soutěží, které bychom mohli v tomto školním roce ještě zrealizovat a třídy tak budou mít možnost zasoutěžit o ceny.

Váš žákovský parlament.