Předškolácké skupinky ZŠ UNESCO

I v letošním školním roce nabízí ZŠ UNESCO rodičům a jejich dětem program - Předškolácké skupinky.

Dne 7. 2. 2023 se uskutečnila druhá schůzka v letošním školním roce.

Naším cílem je seznámit děti s prostředím školy, pomoci jim docvičit všechny dovednosti, které potřebují k tomu, aby zvládly čtení, psaní a počítání během prvního roku školní docházky.

Rodičům může program navíc sloužit i k seznámení s učitelkami, které budou s jejich dětmi v budoucnu pracovat.

Program je rozvržen do několika setkání, na která přicházejí s dětmi i rodiče. Děti pak pracují pod vedením paní učitelky a dostanou mnoho tipů a podnětů, jak se připravovat doma. A rodiče získají informace, co je třeba zvládnout před samotným nástupem do školy. Na naše Předškolácké skupinky se budete moci podívat i v Regionální televizi TVS.

1. stupeň ZŠ UNESCO