Den Země 4. ročníku

S vidinou krásného počasí, které tady bylo minulý týden, jsme se všichni těšili na Den Země. Tento den se celosvětově slaví 22.4. Akorát v "den D" nám počasí moc nepřálo,už o víkendu se pokazilo. Když jsme se tedy všechny 4. třídy ráno sešly, čekaly jsme, co bude. Při drobounkém dešti jsme přeci jenom všichni společně vyrazili do Kovozoo. Měli jsme štěstí v neštěstí. Po cestě se počasí postupně umoudřovalo. Když jsme dorazili do Starého Města, po dešti nebylo ani vidu, ani slechu. Kovozoo nás všechny moc nadchla. Měli jsme možnost vidět vše, co tento areál nabízí. Přes zvířata, až k aktuální výstavě veteránů. Plni dojmů z toho, co se dá ze všech těch nejen kovových součástek udělat, jsme hladoví vyrazili ke školní jídelně. A jelikož nám ještě nějaká energie zbyla, den jsme s žáky zakončili v našem blízkém oblíbeném parku Bastion. Všichni jsme si to moc užili.

Iva Bedřichová